İnternet Sorunları


Bazen internet sağlayıcınız kaynaklı, bazen iç tesisat kaynaklı, bazen ise modem ve modem ayarları ile kaynaklı internet arızası yaşayabilirsiniz. Bu durum çok can sıkıcıdır ve maalesef arızanın kaynağı bulunamazsa günlerce, hatta haftalarca internetsiz kalabilirsiniz. Bilgisayar ve cep telefonlarının internetsiz olması düşünülemez bile.

Bu tarz durumlarda ilk etapta internet hizmetini sağlayan firmayı arayıp arıza kaydı açtırmanız gerekiyor. Arıza ekipleri gelip hattınızı kontrol ediyor ve arıza varsa teknik saha ekiplerine bildirip duruma müdehale ediyorlar. Ancak bağlantı ankastreye kadar gelip siz internete giremiyorsanız maalesef bu konuda internet hizmeti aldığınız firma size destek olmuyorlar. (Süperonline fiber hariç)

İşte tam burada bizler devreye girerek arızanın çözümü için gerekli işlemleri yapıyoruz. Modem ya da iç tesisat kaynaklı arızalar olabiliyor. Genelde de bağlantı jackları ile alakalı sorunlar karşımıza geliyor. Böyle bir problem ile karşılaşıp, çözüm üretemezseniz bayraklı bilgisayar servisimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kısa sürede ekip yönlendirip sorununuzu çözeriz.